Bardzo lubię gotowane pulpety, bo zawsze przedkładałam gotowane mięso nad smażone.
Pulpeciki w sosie z warzywami powstały zupełnie spontanicznie. W lodówce były warzywa, które prosiły się o wykorzystanie, była garść żółtej fasolki oraz fajny kawałek chudej szynki.
Postanowiłam w ramach porządków połączyć wszystkie składniki i tak oto powstało pyszne danie obiadowe 💗
Będę wracać do niego często, bo to zestawienie podbiło nasze smaki!
Składniki:
- 600 g szynki
- 1 cebula
- sól
- pieprz
- ziele angielskie
- liść laurowy
- 1 jajko
- 2 łyżki kaszy manny
- 2 marchewki
- 1 pietruszka
- kawałek selera
- garść żółtej fasolki
- koperek
- 1 łyżka mąki
- śmietana 18%
- posiekany koperek
Wykonanie:
coś pysznego !
OdpowiedzUsuńWyglądają smakowicie, świetny pomysł na obiad. :)
OdpowiedzUsuńPrezentuje się przepysznie, wykonam takie danie w tygodniu, bo mam zakupione składniki,napiszę jak smakowało moim domownikom, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńKoniecznie proszę o komentarz i wrażenia czy smakowało, bo nam bardzo :)) pozdrawiam:)
UsuńSuper proste i mega pyszne
OdpowiedzUsuńDokładnie tak samo uważam 😁
Usuń